- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2165 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
29
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2165 Culés
0
Kurcze oby tylko nie doszło do jakiegoś zamachu na Putina etc. bo wtedy scenariusz III WŚ mamy w zasadzie gotowy.
2
@MysticCat Jeśli już ma dojść to oby był skuteczny(*d*)
3
@MysticCat Ale że co? że po takim zamachu Rosja nagle rzuci się na całe NATO łącznie ze Stanami? :D
0
@MysticCat Putina to juz dawno powinien ktos sprzatnac.
3
@MysticCat i co Rosja w chaosie po śmierci wieloletniego przywódcy, z wewnętrzną walka o władze, wypowie wojnę światu? Co?
0
@MysticCat myślę że taki zamach mógł by sie odbyć tylko i wyłącznie za pozwoleniem głowy jakiegoś państwa ale tak się składa że żaden z prezentów w EU ani USA nie mają jaj na taki ruch więc możemy spać spokojnie
0
@MesQueUnClub_87 Oczywiście historia nic Was nie nauczyła(lub jej nie znacie)
Bezpośrednią przyczyną wybuchu I WŚ był
zamach w Sarajewie 28 czerwca 1914 na arcyksięcia Franciszka Ferdynarda. Takie wydarzenia często są punktem zapalnym.
0
@Krystian1588 a Ty miałbyś "jaja " wydać wyrok śmierci na drugiego człowieka ?
0
@MysticCat Znamy, znamy tylko my wiemy o czymś co Tobie najwyraźniej umknęło, a mianowicie, że w tamtym okresie nie istniało coś takiego jak sojusz 30 Państw, który opiera się na zasadzie kolektywnej obrony.
0
@Kinginiesta nie załapałeś co miałem na myśli
Przez to że jaj nie mają dali mu tak urosnąć bo zawsze bali się przeciwstawić, bo ewentualne sankcje jakie na niego nakładali to śmiech na sali.
A byś się zdziwił ile ludzie na pozycjach mają ludzi na sumieniu,myślisz że dla przykładu taki szef służb specjalnych to pobożny człowiek?