La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1431 Culés

6

Gdyby nie Griezmann


9

@barcelonaLM tak szkoda, że aż wcale.

3

@barcelonaLM Cmoknij nas w pompkę synku marnotrawny.

2

@barcelonaLM PSG nie puściło Mbappe rok przed końcem kontraktu za 200 mln euro... Nie puściliby Neymara do Barcelony.

Nie ma szans.

konto usunięte

0

@barcelonaLM on nie chciał wrócić do Barcy. Chciał wrócić do Leo. Patrząc z perspektywy czasu, dobrze, że tak się stało. Klub jest na dobrej drodze, być może za rok czy dwa będziemy świadkami równie wspaniałej drużyny jak za Guardioli czy Enrique.

0

@FC1899Barca Dokładnie. A po za tym, nie po to zapłacili takie pieniądze, żeby Neymar pograł u nich dwa lata i się zwinął.

0

@barcelonaLM szkoda pooglądal bym go u nas ;p
Możliwe że wtedy parę trofeów więcej by wtedy wpadło
Parę kompromitacji mniej
Niemniej jednak zrobił co zrobił
Jak zdrowie dopisze to poczaruje we Francji ;p

0

@barcelonaLM nidy z niej nie powinieneś odchodzić Judaszu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?