- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1666 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
26 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1666 Culés
4
Popatrzcie jakimi niemiarodajnymi rozgrywkami potrafi być LM. Dziś mecz 2 zespołów w kryzysie. Ale to oznacza, że któraś z nich awansuje do 1/4 LM. To oznacza niezłe osiągnięcie. Poza tym, zwycięzca tej rywalizacji może wylosować wygranego meczu Benfica - Ajax, czyli zespołu o znacznie niższym potencjale piłkarskim, niż potęgi typu Liverpool, czy Real.
Dla odmiany, jeden z wielkich czyli PSG lub Real będzie oglądał ćwierćfinały sprzed ekranu TV.
3
@Comentateiro Ajax z tego sezonu to bym z tym Realem znowu ładnie zatańczył.
0
@Comentateiro Tak, ale też to wszystko trochę na własne życzenie, bo kogo wylosujesz to też kwestia tego jak sobie w grupie poradzisz (czy ją wygrasz czy nie). Ale generalnie to masz racje.
2
@Comentateiro wiadomo, że losowanie miało zawsze duże znaczenie. Czasami w gorszym momencie sezonu można trafić na ekipę słabszą - weyliminować ją i iść dalej. W jednym meczu w finale może zabraknąć kluczowych graczy, itp, a piłka nożna sama w sobie ma w sobie dużą dozę losowości. Nie raz zespoły takie jak Liverpool czy Real w lidze potrafił cieniować a potem wygrywać LM (Liverpool w tym sezonie 04/05 był bodajże 5 w lidze, zresztą Real w sezonie 99/00 podobnie.
Aczkolwiek też pamiętam jak w sezonie 17/18 w końcu w losowaniu mieliśmy szczęście i trafiliśmy na Romę ;) więć też przedwcześnie nie ma co też tak oceniać. Był też Ajax z sezonu 18/19 który szedł jak burza i trafienie na nich wcale nie było takie dobre.