La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1362 Culés

konto usunięte

11

Zamiast gadania, zamiast spotkań Rosja już powinna w tym momencie być zmieciona z planszy (albo wojskowo albo potężnymi sankcjami). To wina zachodu, że opieszałością, brakiem stanowczej reakcji pozwolili na rozwalenie Ukrainy. Straszne, że mimo tylu sojuszów, tylko traktatów, pozwala się na takie rzeczy. Kolejny raz zachód pokazał słabość.

1

@Kurkmen Rosja napadła na Ukrainę i to wina zachodu? Xd według mnie to wina Rosji.

0

@Kurkmen Popieram ale to ostatnia szans a zachód, bo jak nie to niech lepiej zaczną uczyć się ruskiego

0

@Jakchcesz Co nie zmienia faktu, że zachód jest miękki.

2

@AlexDark00 jest miękki, co nie oznacza że można na nich zrzucać winę. Winny w 100% jest ten pojebany przywódca Rosji.

konto usunięte

2

@Jakchcesz można było temu zapobiec, np. nie promując "zielonej" energii, czyli gazu i nie zapychaniu przez UE rosyjskim gazem, zależnością energetyczną od Rosji.

0

@Jakchcesz No on jest po*****ny, ale skoro o tym wiemy to trzeba było być bardziej stanowczym w stosunku do niego. Tak to sobie okupacją Krymu sprawdził co mu zachód zrobi i ch**a mu zrobili dlatego idzie jak po swoje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?