La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1106 Culés

0

Powiedzcie mi czemu o względu Izraela, udział w wojnie w Korei lub Wietnamie to USA tak zabiegało? Ci robili w latach 90 czy 2000 w sprawie Ukrainy aby wstąpili do NATO? Co robili do cholery Ukraińcy w tej kwestii wiedząc jakie mają położenie.

0

@mariosss20 Ukraina przed 2014 rokiem, to całkowicie inne państwo niż później. A skąd różnica w podejściu US do konfliktów w różnych częściach świata? Z siły i pozycji oczywiście. Dzisiaj Stany dalej są numerem jeden, ale muszą skupiać potężne siły na Pacyfiku, już samo dotychczasowe zaangażowanie US w sprawy europejskie, uważam za duże.

konto usunięte

0

@mariosss20 Przecież Ukraina od dawna chce dołączyć do NATO. To państwa sojusznicze, wśród nich na pewno Węgry, opóźniają cały proces.

0

@anxted głównie to Niemcy Francja i Włochy z tego co wiem to opóźniają…

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?