La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1741 Culés

4

Moim zdaniem żądania Putina wskazują wyraźne, ze chce odzyskać utracone wpływy przez ZSRR. Przejął już Białoruś teraz wziął Ukrainę. Polska jest kolejna. Pytanie jednak czy NATO rzeczywiście jest realny sojuszem czy Putin będzie miał racje ze zachodni politycy potrafią tylko gadać? Bo nie zdziwię się jak ruszy po Polskę a potem będzie szukał zgody a bojąca się wysłać żołnierzy na wojnę Europa i Ameryka pójdą z nim na ugodę.

konto usunięte

3

@AlwaysBlaugrana USA na pewno nie będzie się bała wysłać żołnierzy. Pytanie tylko czy będą chcieli/czy będzie to w ich interesie. Jeśli tak to Ruscy szybko zostaną uciszeni. W przypadku Ukrainy wiadome było, że tak się nie stanie, bo nie są nawet w NATO i USA nie ma w tym żadnego biznesu.

6

@AlwaysBlaugrana Polska nigdy nie była częścią ZSSR, pierwsi którzy mogą się bać to kraje bałtyckie, Finlandia potem my.

0

@chosenone to prawda, ale byliśmy pod ich wpływem przez wiele lat i tutaj tez chcieliby znowu rządzić

konto usunięte

0

@AlwaysBlaugrana to wysoce prawdopodobne, poniewaz tu chodzi o surowce, które mamy, ale o tym się nie mówi

konto usunięte

0

@Naturopata a jakie to my mamy surowce?

konto usunięte

1

@ODWAGA wpisz sobie polska kuwejtem europy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?