- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1448 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1448 Culés
0
Nie życzę takiego losu Ukrainie ale dla nas chyba najlepiej by było jakby ta wojna przerodziła się w długą wojnę asymetryczną przeciwko partyzantom. Historia pokazuje, że nawet USA takie wojny przegrywa a dla rosyjskiej gospodarki będzie to tragedia. Teraz czeka nas seria porażek sił ukraińskich ale jeśli będą walczyć z taką zaciekłością jak np. Talibowie to Rosja nie może tego wygrać.
USA jest ekspertem w przegrywaniu takich wojen więc może będą wiedzieć jak pomóc Ukrainie, żeby najbardziej uprzykrzyć życie Rosji.
Jeśli Ukraińcy szybko przestaną walczyć to Putin może odwrócić oczy w naszą stronę. Jeśli konflikt się przedłuży to może to być upadek Rosji, niestety kosztem życia niewinnych ludzi.
5
@Abominacja Na równinie trudno się partyzantom walczy z helikopterami. W Afganistanie gdzie bardzo łatwo się ukryć jest to nieskończenie bardziej łatwiejszy sposób walki.
2
@Abominacja Ruskie już pod Kijovem, bo idą również z strony Białorusii...
O jakiej wojnie asymetrycznej ty mówisz... człowieku...
Do niedzieli, Ukraina będzie w rękach federacji rosyjskiej.
1
@Abominacja Nie ma czegoś takiego jak najlepsza wojna. Trzeba jak najszybciej zapobiec działaniom wojennym, nie wiem w jaki sposób to zrobić, ale mam nadzieję że jak najszybciej się to skończy.
2
@Abominacja Racja. Partyzanci, to bardzo niedoceniana grupa i to oni wygrywają często wojny. Na Ukrainie jest bardzo duża nacjonalistów ukraińskich i w nich nadzieja (nie wierzę, że to piszę, bo to zwolennicy Bandery..)
2
@FC1899Barca niekoniecznie. Bliski Wschód nauczył chyba wszystkich, że nie wystarczy "zdobyć". Sztuką jest utrzymać..