La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1554 Culés

konto usunięte

5

Zaczął się covid gamonie stały w godzinnych kolejkach po makaron i srajtaśmę, teraz gamonie okupują stacje paliw. Pod bankomatem też widziałem z 10-15 osób stało....

http://petronews.pl/sprawdzamy-plotki-o-wstrzymaniu-sprzedazy-paliw-i-korkach-na-stacjach-orlenu/

Tak właśnie działają plotki i propaganda. To samo było na początku covida o tym, że miasta ma wojsko odcinać, że towarów zabraknie. Ludzie kur... opanujcie się.

0

@against_modern_football Wtedy był chyba inny powód. Ludzie bali się że towaru zabraknie. Teraz bardziej chyba chodzi o podwyżki.

2

@against_modern_football Fakt, że jutro paliwo podrożeje o 20 gr na litrze, ale to na pełnym zbiorniku 50l daje 10 zł...

0

@against_modern_football jeszcze blackout w zimie

konto usunięte

0

@tobiasson92 U mnie na widzę na orlenie, że paliwo wczoraj było 5,51 dzisiaj rano 5,56 a teraz już 5,71 za diesla - także już jest podwyżka.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?