- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2352 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
78 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
25
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2352 Culés
0
Jak myślicie jak by nato teraz wjechało na Ukraine - powiedzmy od strony Polski kilkdziesiąt tysięcy żołnieży, ciężki sprzęt, samoloty i pociągneli front spychająć ruskich do siebie. Myślicie że Putin użyłby atomu czy skapitulował ? Jak dla mnie tego typu wojna opiera się na pokazaniu kto ma większe jaja po prostu i putin by spierniczał.
0
@sokot Chłop jest na tyle nieobliczalny, że strach myśleć co mogłoby mu do łba strzelić.
0
@sokot Nie skapitulowałby według mnie. Wtedy rozpoczęłaby się wojna światowa.
0
@Sau_Ron Ale myślisz że jest na to gotowy ? nie ma rozmieszczonych wosjk aby wjechać na Europe. Musiałby sięcofnąć moim zdaniem do siebie. Co dalej to już nie wiem może atom a może by chciał gadać.
0
@sokot To wróżenie z fusów. Nikt nie wie co mu siedzi w głowie. Może by wyhamował, a może właśnie nie pozwoliłby się upokorzyć i odpalił z grubej. Nie wiadomo.
0
@Sau_Ron wojna światowa właśnie trwa. Plansza została rozłożona, pionki ruszyły.
0
@sokot Zebranie kilkudziesięciotysięcznej armii zajęłoby NATO kilka tygodni, więc pewnie już by było za późno. Rosja walczyłaby z NATO konwencjonalnie, a jeśli ofensywa stanęłaby w martwym punkcie, wówczas mogliby użyć uderzenia nuklearnego, celem przełamania impasu i uzyskania przewagi. Putin to naprawdę dobry gracz (na arenie międzynarodowej, dobry polityk). Uwierz mi, że prędzej użyłby rakiet balistycznych niż się poddał.
0
@tomcruise Nie, to nie jest wojna światowa :)
0
@sokot Uważam, że może być na to gotowy. Nigdy nie wiadomo, co on ma w głowie. Jak mam być szczery, to uważam, że on na to czeka, bo wtedy rozpęta się IIIWŚ i z takiej perspektywy wszystko będzie wyglądać zupełnie inaczej. Obecnie trwa wojna na Ukrainie i nakładane są sankcje, lecz gdyby przeniosło się to na całą Europę, wówczas wszystko stałoby się niepewne. Do wojny ruszyłyby także inne państwa, które nie wiadomo po kogo stronie by się opowiedziały.