La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1497 Culés

konto usunięte

1

Odłączenie Rosji od Swift to bardzo dobry ruch, co nam w ostateczności grozi? Tydzień bez prądu w najgorszym wypadku. Ukraińcy gina na wojnie.

konto usunięte

6

@Piernik nie wiem czy wiesz ale tydzień bez prądu w całym kraju to nie jest takie hop.

konto usunięte

1

@Piernik tydzień bez prądu oznacza, że gospodarka cofnie się o trochę do tyłu. Ogólnie brak prądu to dramat ludzki i gospodarczy. Także zastanów się czasem.

konto usunięte

1

@Piernik Ekonomicznie/gospodarczo wszyscy dostaną strzała w twarz, i z tym trzeba się liczyć. Ale Rosję zaboli to bardziej.

1

@Kurkmen Można cofać do przodu?

konto usunięte

0

@Kurkmen

Przeczytaj jeszcze raz mój post, potem swój. Odłączenie SWIFTU może spowodować (nie musi) np. brak prądu, nie wyrażam opinii że to dobre dla gospodarki, bo wiem ze to skraj bankructwa dla państwa. Całe społeczeństwo tego chce, i stwierdzam tylko że słusznie, bo trzeba to ryzyko podjąć. Rosja zdechnie przez to.

konto usunięte

0

@Piernik dlaczego niby może to oznaczać brak prądu?

konto usunięte

0

@vangoor przepraszam panie czepialski.

2

@Piernik tydzień bez prądu to jest zagłada w dzisiejszych czasach

konto usunięte

2

@Piernik Na pocieszenie: Polska ma aktualnie największe w UE rezerwy gazu :)

0

@Kurkmen Żeby mi to było ostatni raz.

konto usunięte

0

@Kurkmen

A jak Rosja ma dostarczać gaz i inne surowce bez SWIFTU? Nie do końca wierzę w rezerwy, zastąpienie tych dostaw zajmie kilka dni, po prostu możliwy scenariusz to brak prądu, ale nie ma co o tym debatować, zobaczymy co będzie. Ważne że odcinają Putina od SWIFTu

konto usunięte

0

@Piernik no w ten sposób to tak. Ja mam jednak nadzieję, że trochę jednak tych zasobów/zapasów mamy. Jednakże z tego co kojarzę to była akcja przewozu gazu bodajże do Mołdawii, to też jestem dość sceptycznie co do tego nastawiony.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?