La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1375 Culés

10

Powiedzieć kabaret to jak nic nie powiedzieć... i gdzie oni maja potem na IO rywalizować na torze.

6

@IronSanHybrid takie zawody to ja sobie mogłem kilkanaście lat temu z kolegami na podwórku organizować... tragedia

0

@IronSanHybrid Po co finansować niszowe sporty? Sport powinien zarabiać sam na siebie.

0

@szymon6847 No to po co krytykujemy brak medali na IO?

konto usunięte

0

@IronSanHybrid Choć z drugiej strony co mogą dodać? Nie wrzucą przecież dzieci na tor, na którym bez odpowiedniego przygotowania mogą doznać obrażeń nieodwracalnych.

1

@Khajio No to można by zrobić jakiś łagodniejszy tor przecież

0

@IronSanHybrid Nie potrzebnie.
Poza tym Polska ma wielkie sukcesy w sportach nieolimpijskich jak Strongman. Takie sporty zarabiają same na siebie, mają publike pomimi, że nie są transmitowane w tv.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?