La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1554 Culés

konto usunięte

3

Polska prawica sprzeciwiała się stworzeniom wspólnej armii, armii Unii Europejskiej. Teraz ten pomysł powinien powrócić, że atak na jednego członka UE, nawet jeśli nie jest w NATO (jak Finlandia) to wojna z UE.

4

@william_wallace Sęk w tym, że UE jest organizacją gospodarczą, nie militarną. Utworzenie wspólnej armii wymagałoby dużych i czasochłonnych zmian w legislaturze unijnej, modyfikując jej podstawy. Nawet, gdyby to się udało i jakimś cudem wszyscy byliby zgodni, sam proces formowania wojsk, tworzenia globalnej logistyki dla armii, ujednolicenie standardów wyposażenia, systemu dowodzenia zająłby drugie tyle czasu.

8

@william_wallace i dobrze, że nie powstała. Nie mylmy tych pojęć. Powinien być WSPÓLNY PAKT, ale nie wspólna armia.

0

@william_wallace To po co w takim razie NATO?

1

@william_wallace a dalej może wspólne państwo? XD

Komentarz usunięty przez użytkownika

konto usunięte

1

@william_wallace nie dla takiej armii w momencie gdy to Niemcy trzymają władzę w UE i patrząc jak obecni nie są nawet zbytnio chętni w działaniach sankcji czy we wsparciu sprzętem Ukrainy

2

@william_wallace Najważniejsze jest NATO bo tam są Stany, które mają najlepszą armię i sprzęt na świecie.

2

@MesQueUnClub_87 No i Turcja, która oprócz armii ma strategiczne położenie.

konto usunięte

0

@maroon Ponieważ w NATO są też kraje z poza UE i moglibyśmy też liczyć na ich pomoc.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?