La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1237 Culés

8

Wreszcie nasze migi29 kończące swój żywot do czegoś się przydadzą. W zamian F16 od USA dostaniemy.

1

@derlysy1979 daj źródełko albo rozwiń :)

7

@Odcinkowy nasze Migi29 idą na Ukrainę. Zapłaci za nie UE. Kasa będzie przeznaczona na F16. Co prawda na ten starszy model ale mimo wszystko to przepaść względem Miga. Jak odszukam artykuł na TT to podrzucę. Nie ujawniono tylko liczby ile sztuk oddamy. Dodam że nasze Migi miały i tak slużyć do 2025.

0

@derlysy1979 miałem okazję w takowym siedzieć...mimo że technologicznie przepaść, to uważam że Mig29 to piękno w czystej postaci.

0

@KrystianR też siedziałem, oglądałem, znam 2 pilotów miga 29.
@derlysy1979 swietna wiadomość. Warto dodać że mieliśmy problemy z utrzymaniem technicznym tego samolotu bo części były sprowadzane z Rosji. W służbie jest dwadzieścia parę 1osbowych i kilka 2osobowych z tego co pamiętam.

1

@barcelonaLM @Kurkmen i jak to z tym, że na to nie możemy sobie pozwolić, albo nas nie stać?

0

@Destroyer_of_Worlds Jeżeli rzeczywiście UE zadeklarowała taka pomoc to oczywiście warto pozbyć się Migów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?