La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1712 Culés

4

Jako że zostałęm wyzwany od ruskuch trolli to uważam że jeśli rosyjscy generałowie otrzymają rozkaz odpalenia rakiet z głowicami nuklearnuymi to odpalą....Putina

0

@DamianBarcaCule Ta na bank

0

@NaFazieHitman Nie wiem jak jest w rosji ale w USA takie wystrzelenie rakiet balisycznych z głowicą nuklearną musi przejść przez kilka szczebli dowodzenia, ale teraz czytam że w Rosji wykonawstwo w tej sprawie leży w geście Putina o ile faktycznie wszystkie rakiety są prawidłowo uzbrojone

2

@NaFazieHitman nie można wykluczyć takiej opcji

konto usunięte

0

@DamianBarcaCule Daj spokój, tu parę osób ciągle twierdzi że putin weźmie cały świat ze sobą do grobu a bomby już lada moment lecą xD

1

@DamianBarcaCule "Jako że zostałęm wyzwany od ruskuch trolli to uważam że jeśli rosyjscy generałowie otrzymają rozkaz odpalenia rakiet z głowicami nuklearnuymi to odpalą....Putina"
A gdybyś nie został od tych trolli wyzwany, to uważałbyś inaczej? :). Usiłuję znaleźć związek przyczynowo-skutkowy :).

0

@Dari0G po prostu tak sobie nawiązałęm to wcześniejszej sytuacji. Generalnie moje zdanie jest takie: Putin - idi na huj

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?