La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1499 Culés

4

Ciekawe czy my też automatycznie przechodzimy, czy np. mini liga Szwecja, Czechy i my każdy z każdym.

0

@IronSanHybrid
podobno finał od razu

konto usunięte

0

@IronSanHybrid
Lepiej byłoby wywalczyć finał na boisku, grając z innym rywalem niż te szczury

konto usunięte

1

@bartas97 I narazić się na odpadnięcie.

Nie wiem czy nam się takie coś opłaca xD

konto usunięte

1

@MesQueUnClub96
Dostaje się na mundial ten, kto lepiej gra w piłkę. Takie są prawa rywalizacji.

konto usunięte

1

@MesQueUnClub96 Kacperek, ty to wszystko byś chciał, żeby ci dali za nic najlepiej. Typowy lewicowiec

konto usunięte

1

@DaPidejpi Ale on przynajmniej nie ma Casemiro na avatarze.

konto usunięte

0

@DaPidejpi A po drugie SKoro w LE Lipsk ma przejsc dalej kosztem Spartaka, to tutaj analogiczna sytuacja powinna byc

konto usunięte

0

@DaPidejpi Ja lewicowiec xD

0

@bartas97 właściwie nic nie stoi na przeszkodzie żeby zagrać miniturniej między trzema drużynami, tylko problemem byłoby ustalenie Państwa gospodarza

konto usunięte

0

@jareksk100
Pomysł też okej. W takim wypadku dałbym Szwecję, ze względu na to, że byli drużyną rozstawioną. ;)

0

@bartas97 na dobrą sprawę da się to też ułożyć ze każda drużyna gra jeden mecz u siebie i jeden na wyjeździe

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?