La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1412 Culés

konto usunięte

53

Ja rozumiem, że jest wojna i uchodźców wojennych trzeba wpuścić, ale poważnie mam wrażenie, że tu w Polsce jakieś zafiksowanie w tej kwestii jest i zapominamy, że niedawno sami byliśmy ofiarą wojny hybrydowej gdzie nasze granice szturmowały większości grupy młodych mężczyzn, a teraz wpuszczamy takich do kraju jak gdyby nigdy nic bez praktycznie kontroli.
Czy bezpieczeństwo Polaków wziął ktoś w tej sytuacji pod uwagę?

2

@Barca1992 Krzysztof Ator Woźniak przewidział to już jakiś czas temu - że wśród uciekinierów przed wojną będzie masa migrantów. To było w którejś rozmowie z kpt. Lisowskim, który mówił mu, że wojsko będzie sprawdzało ludzi i nie wpuści nikogo bez papierów. Na co Ator powiedział coś w stylu "PiS coś odwali i będą wchodzili wszyscy jak leci". I wyszło na jego.

Serio - jeżeli chcecie aby w tym kraju działano sensownie i logicznie to nie spodziewajcie się tego po rządzie, który z jednej strony nawołuje "Putin to zło" a z drugiej robi wszystko aby ruskim ułatwić niszczenie Polski...

konto usunięte

1

@Barca1992 I myślisz, że co się stanie jak po raz 32 o tym napiszesz?

Komentarz usunięty

konto usunięte

0

@Azi poradzimy sobie z nimi

5

@Persyfl Właściwie to nic, to nie ma większego znaczenia, jak Twoja egzystencja na tym forum.

6

@Persyfl Wpusciłes juz kilku do domu?

konto usunięte

1

@usztafik Jak twoja egzystencja na świecie. No life matters.

konto usunięte

0

@lukaszbarca15 Ileż razy można na to odpowiadać? Niemal od początku kryzysu na granicy białoruskiej Moje mieszkanie jest domem tymczasowym dla uchodźców. Od tamtej pory przewinęła się przez nie niezliczona liczba ludzi i nic Mi się nie stało, nic nie zginęło, nikogo nie zgwałcono. Ludzie trafiali się najróżniejsi. Jedni wycofani, wystraszeni, inni po prostu koszmarnie zmęczeni, jeszcze inni tak gadatliwi, że niemal nie mogłem dojść do słowa. Wszystkich bez wyjątku wspominam bardzo miło i ciepło. Mam nadzieję, że oni podobnie. I chyba tak jest, bo co jakiś czas się odzywają, żeby opowiedzieć, jak im się dalsze losy potoczyły. Ostatnio gościła u Mnie czwórka Ukraińców - dziadkowie i wnuki. Odebrali dzieciaki z granicy i u Mnie mieli pit-stop, bo jechali dalej. Polecam.

0

@Persyfl Ja wiem, że dla Ciebie cała egzystencja ogranicza się do tego forum i żyj sobie w takim smutnym przekonaniu.

konto usunięte

0

@usztafik Twoja riposta byłaby odrobinę mniej nieudana, gdyby nie post, który napisałem poniżej tego do ciebie :)
Może zostańmy przy tym, że mało wiesz.

0

@Persyfl Pewnie, zostawmy wszystko po staremu. Ty dalej będziesz uważał się za wszechwiedzącego, a ja dalej będę mógł mieć ubaw jak robisz z siebie naczelne pośmiewisko na tym forum ;)

konto usunięte

0

@usztafik Pomoc uchodźcom częściej uczy niż bawi, ale ok. Jak ci się lepiej będzie żyło, gdy będziesz się uważał za reprezentatywnego dla strony, to baw się dobrze.

0

@Persyfl Ja się za taką osobę nie uważam bo nie mam takich aspiracji z prostego powodu - mam to forum w dupie. Wystarczy mi, że Ty się za takiego uważasz, a ja mam z tego ubaw :)

konto usunięte

0

@usztafik Doprecyzowując, wystarczy ci, że uważasz, że się za takiego uważam. Zostawiam ci rozważania, z czego w takim razie się tak naprawdę śmiejesz. Baju.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?