La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1604 Culés

0

Wolicie Kessiego, czy jednak B. Kamare z Marsylii? Bo z tego co mi wiadomo to Francuz lepiej by tu pasował i profilem bardziej przypomina Busiego.

2

@AlexDark00 Ale Kessie jest za darmo i na 99% nasz wedlug mediów

5

@AlexDark00 Kessie przecież nigdy nie grał jako ostatni pomocnik, to jest 8ka, box to box, a nie 6tka co ma wyprowadzać piłkę.

0

@AlexDark00 skończmy z tymi porównaniami. Kogo przypomina gavi że gra świetnie? Kogo przypomina auba że gra świetnie?

0

@AlexDark00 na tą chwilę Busi>Kessie

1

@kuz Kamara też jest za free...

1

@Uukasz_93 Grał Kessie jako ŚPD. Chociażby w Atalancie i niekiedy w Milanie.

0

@Xxxbarca4ever Auba trochę naszego el pistolero.

0

@AlexDark00 W Atalancie to on skrzydłowym był, a w Milanie zawsze był tym trochę wyżej ustawionym pomocnikiem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?