- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1123 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1123 Culés
4
Kto jeszcze nie wie to, o 20 startuje Hejtpark z Panem Zychowiczem i Bartosiakiem. Nie ma lepszych geopolitykow w Polsce, nie zapraszam do dyskusji.
0
@draxidox Top szczególnie bartosiak
1
@draxidox Co? xD Nie róbmy jaj proszę. Poczytaj proszę co środowisko naukowe mówi o ich sposobie pracy
Atencjusze nastawieni na tanią sensację, dobierający fakty pod z góry założoną tezę
1
@Bykunn zapodaj materiały w takim i podaj inne autorytety
1
@draxidox https://klubjagiellonski.pl/2021/06/20/zrodlem-fenomenu-bartosiaka-jest-hermetyczny-jezyk-prostota-wyjasnienia-i-obietnica-alternatywy-dla-polskiej-polityki-video/
A tu masz nazwiska prawdziwych ekspertów od geopolityki https://ptg.edu.pl/wojsko/
Tylko że ich nie znajdziesz w mediach bo geopolityka to nie jest coś co da się streścić w filmiku na youtube
0
@Bykunn
Tekst brzmi, jakby mały piesek ujadał na krowę, a fenomen Bartosiaka jest prosty jak konstrukcja cepa. Wyjście ponad klepanie paciorków, do tego kompetencje, plus kultura wypowiedzi, aspekty, których niedostatek dotkliwie odczuwamy. Gość od 10 lat gada o tym samym i naprawdę w większości to sie sprawdza. Dodatkowo nie angażuje się w politycznie panstwow spory i nie jest bufonem :)
A kompetencji Pana Kohuta czyli autora tekstu nawet nie poruszam.
0
@Bykunn
btw. wpisałem 3 nazwiska pierwsze z listy w yt i żaden z nich nie zajął stanowiska na temat tego, co się dzieje na Ukrainie.
Skoro Ci Panowie się nie wypowiadają to na podstawie czego budować opinie jeżeli dyskretyzujesz takie osoby jak Bartosiak?
0
@draxidox Fenomen Bartosiaka polega na tym, że sprzedaje proste rozwiązania, które jakoby tylko on poznał. Taki geniusz a nikt nie słucha jego rad? Dziwna sprawa nie sądzisz?
Z resztą o czym mowa, żaden szanujący się naukowiec nie podpisze się pod książką "Nadchodzi trzecia wojna światowa" z wybuchem atomowym na okładce. Tania sensacja i nic poza tym
Nie wiem może na podstawie dorobku naukowego a nie filmów na yt?
0
@Bykunn
Wracając jeszcze do Pana eksperta Kohuta, wpisując go w yt najbardziej znany jest z filmiku na Bartosiaka, próba wybicia się?
Również nie nagrywa nic o Ukrainie
0
@Bykunn
Ale ja chcę obejrzeć film na yt i dowiedzieć się jaki jest front operacji, co się dzieje.
Który z Panów o tym opowiada z listy? Pan Zychowicz z p. Wolskim na kanale poruszają dzień po dniu poczynania na froncie.
0
@Bykunn
" Fenomen Bartosiaka polega na tym, że sprzedaje proste rozwiązania, które jakoby tylko on poznał. Taki geniusz a nikt nie słucha jego rad? Dziwna sprawa nie sądzisz?
"
No widzisz właśnie, niby gada takie oczywiste rzeczy, które te wszystkie osoby z listy którą dałeś wiedzą, a nie ma zwiekszenia pkb na obronność.
0
@draxidox Ale to w żaden sposób nie potwierdza, że mają rację albo że mówią z sensem. Sorry ale ten filmik dzisiaj na kanale Strategy and Future przelał czarę goryczy. No kuźwa ja wszystko wiedziałem, wszystko jest źle, wszystko trzeba było zrobić inaczej. Spoko jak się tego komuś fajnie słucha, ale nie ma to nic wspólnego z merytoryczną analizą geopolityczną. Takowe będziemy mogli przeczytać za jakiś czas a nie obejrzeć codziennie w filmikach.
Dobra kolego nie chce mi się naprawdę dłużej. Leć oglądać HP, ja lecę robić coś innego. Nie przekonasz mnie do Bartosiaka
0
@Bykunn I po co powielasz te brednie Kohuta? Jak nie dorosłeś do segregowania brudów internetowych, to przynajmniej nie pchaj tego dalej.
Kohut to nikt, temat jest znany od dawna, że próbuje narobić syfu Bartosiakowi, bo mu zazdrości pozycji i kompetencji.
Dlatego puszcza jakieś żenujące paszkwile na niego, licząc że ktoś go zauważy.
Został już dawno zmarginalizowany, ludzie wiedzą, o co z nim chodzi.
Bartosiak od 10 lat pisze książki na temat rzeczywistości, która właśnie przyszła.
Jako jeden z niewielu, od dawna ostrzegał przed atakiem Rosji na Europę środkową.
Nie ma nic do zarzucenia jego wizji rzeczywistości.
Do tego jakiś debil na wikipedii, skopiował tekst tego kretyna Kohuta i jak wpisze się Bartosiak Wikipedia, to wyskakuje szlam, jaki gówniarz z siebie wypuścił.
Ot i cały internet.
Gnojek chce zostać sławny i tylko z tego powodu narobił hejtu.