La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1569 Culés

0

Rosja wykozystała około 80-90% swoich zasobów. Wiec jeśli Ukraina będzie ich gnębić na tyłach i dewastować dostawy paliwa i amunicji - a idzie im to bardzo dobrze jak narazie. Systemy łączności Rosji szwankują (nieoficjalnie są mocno zakłucane przez NATO). Lotnictwo które miało być top2 po USA przegrywa z samolotami z lat 70 XX wieku.

Więc czasu mają coraz mniej - albo zastosują zasadę spalonej ziemi albo zaczną być wybijani.
Widać, ze armia jest bardzo zle przygotowana do wojny pod względem taktycznym, logistycznym i kadrą oficerską tam na miejscu.

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@fenix1983 źródło?
Rosyjskie lotnictwo top2? To mi przypomina pewnien wpis o Semedo i mniej więcej tyle ma wspólnego z prawdą i historia wojskowych sukcesów lotnictwa w Rosji i ZSRR ;)

0

@Azi Amerykanie i UK podawali uzycie ponad 80% zebranych zasobów.

0

@fenix1983 nadal brakuje źródła

1

@fenix1983 Ziomek, systemy łączności bazują na nieszyfrowanych łączach. Nie tylko Ukraińskie wojsko ich zagłusza, ale też amatorzy radia xD Rosja jest tak nieprzygotowana pod kątem logistycznym i łącznościowym, że to jest wstyd (Polska powinna wyciągnąć wnioski, bo u nas z systemem łączności wg żołnierzy wcale nie jest lepiej - wiele systemów jest jeszcze na XX-wiecznych lampach, także skansen zbrojeniówki).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?