- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 875 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 875 Culés
2
Muszę powiedzieć, że Zychowicz kreuje się na wielkiego eksperta, ale rozmawiając z Wolskim wychodzi na niesamowitego ignoranta (oczywiście chodzi tutaj o militarny aspekt wojny). To jego podniecanie się tym, że np. Ukraińcy ukradli czołg, czy inny pojazd i na tej podstawie ocenianie potencjału obu armii jest kuriozalne.
Z kolei Wolski podchodzi do tego na chłodno i merytorycznie bez zbędnych emocji i życzeniowego myślenia. Niestety, ale z jego wypowiedzi wynika niezbyt optymistyczna wizja dla Ukrainy, bo jednak militarnie ruski mają przewagę. Gdyby Ukraina miała więcej samolotów to może by to wyglądało trochę inaczej.
4
@JoeBlack Zychowicz to historyk bardziej.
0
@JoeBlack dlatego mówił tez o tym, że jest szansa, że NATO pójdzie krok dalej i np. może zrobić strefę no fly, ale tylko nad zachodnia Ukraina.
0
@michal26
Raczej już to zostało zdementowane wczoraj. Wydaje mi się, że NATO się trochę przestraszyło Putina i nie będę dalej ingerować. Ustanowienie tej linii telefonicznej z Ruskami też jest zastanawiające. Oby nie przestali wspierać Ukrainy przynajmniej na tym polu co dotychczas.
1
@JoeBlack nie zostało zdementowane. Mówili, ze jedynie nad całą Ukrainą nie będzie no fly zone.
0
@michal26
Może i tak, ale wątpię żeby się zdecydowali nawet na ograniczoną strefę tak jak mówił Wolski. No chyba, że będzie coraz gorzej i ruski nie pozwolą ewakuować ludzi.
Z drugiej strony jakby dali Ukrainie samoloty to by mogli sobie sami poradzić. Bardzo dużo znaków zapytania.
0
@JoeBlack no właśnie w tym sęk, że nie pozwalają..
0
@JoeBlack może by dali, jakby Zelensky nie mówił, że dają...
2
@michal26
Szukają każdego sposobu, ale z tym ogłoszeniem o samolotach mogli sobie darować. Z drugiej strony o ile pamiętam ten dziadek z UE chyba sam powiedział, że unia da samoloty. Także trochę tu zawalili, bo chyba nie sądzili, że tym przestraszą ruskich.