La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2047 Culés

konto usunięte

4

Spróbowałbym jeszcze raz uderzyć po Adeyemiego. Niech City bierze Haalanda. Ta pensja Norwega jest nienormalna. Jeszcze bym ją jakoś przełknął gdyby nie kontuzje. Ale tak to duże nie, nasi lekarze są dalecy od bycia cudotwórcami.

6

@masq A ja bym odpuścił Adeyemiego, to piłkarz o jeszcze niewykształconym profilu i pozycji. Należy się skupić na typowych dziewiątkach. Do Haalanda również mam wątpliwości.

konto usunięte

1

@masq też widzę w nim tańszą alternatywę dla Norwega. Myślałem, że jest dogadany z BVB ale skoro nie, to warto powalczyć. Jeśli miałby kosztować max 50mln to nawet nie ma nad czym się zastanawiać.

konto usunięte

0

@Bartek22 problem w tym, że nie ma ciekawych 9 na rynku

1

@masq Jest kilku, chociażby Darwin Nunez.

konto usunięte

3

@masq W cenie Adeyemiego możesz dostać Hallera, Gouiriego, Schicka. Z lekką dopłatą od biedy Davida, ale to przypadek Adeyemiego. Niemiec może jest utalentowany i młody, ale od każdego wyżej wymienionych dużo słabszy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?