La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 894 Culés

13

IMO Pan Tterlikowski bardzo dobrze napisał


@Kgorecki2500 @michal26 @Barca1992 @Przemek2323 @Kondziubarca

1

@tomek8756 Pan Tomasz Terlikowski jakiś czas temu odzyskał mózg, który wypadł mu kilka lat temu. Zaczął o dziwo bardzo mądrze i rozsądnie pisać i publikować i z przyjemnością czyta się jego wypowiedzi, nawet jeśli czasem człowiek się nie zgadza. To znak, że dla każdego absolutnie jest możliwość powrotu na drogę logicznego myślenia.

2

@tomek8756 Nas czyli kogo? Bo zauważyłem, że z pisowską częścią Polski Orban dzieli bardzo wiele tzw. wartości.

1

@tomek8756 Zrób z orbana władcę rosji a będziesz widział putina o innym ryju.

1

@tomek8756 Po prostu stwierdził rzecz oczywistą, że między krajami nie ma przyjaźni, tylko każdy dba o własne interesy. Nie rozumiem co w tym takiego odkrywczego. Tylko ktoś wyjątkowo naiwny wierzy, że sojusze i współpraca międzynarodowa opierają się na ideach, a nie na rachunku korzyści.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?