La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1395 Culés

3

Widziałem różne tragiczne wersje PSG Pochettino, ale dzisiaj Mauricio przeszedł samego siebie. Gdybym miał zgadywać co powiedział na odprawie w przerwie do bramkarza i obrońców, to byłoby to: "pamiętajcie, że ci w białych koszulkach też są w naszym zespole"

1

@Comentateiro byli tacy co pisali, że PSG nie spina się na ligę, tylko jak się nie spinasz na ligę to pokazujesz klasę wygrywasz łatwo przynajmniej niektóre mecze, a oni wręcz cisnęli w wielu spotkaniach do końca bo rywale stawiali upór i grali jak równy z równym.

1

@mekston Absolutna zgoda. Pochettino nie stworzył zespołu, PSG jest okropną męczybułą bez charakteru i właśnie tego charakteru zabrakło w decydującym momencie. "Wielkie trio" w 2 połowie absolutnie katastrofalne, a defensywa w co trudno uwierzyć, jeszcze gorsza.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?