- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1840 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
80 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
26
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1840 Culés
0
Messi po wygranej w Copa America grałby na zupełnie innym zaangażowaniu i entuzjazmie w Barcelonie, byłby na zupełnie innym poziomie ale też nie rozumiem pretensji do niego ponieważ było 9 gorszych od niego dzisiaj w PSG.
0
@Roobo Nie, nie było...
2
@Roobo Grałby na dobrym poziomie, ludzie zapominają, że jest bez presezonu, a w trakcie samego sezonu przerw na poprawę fizyczną miał mało, do tego doszły kontuzje i covid.
1
@Rewolucja123 Jeszcze dochodzi bardzo przykre odejście z Barcy , nowy klub, nowe miasto, nowy język,
1
@Sau_Ron Kto był lepszy od Leo w tym meczu?
Verratti,Mbappe i kto?
0
@Roobo i każdy występujący w pierwszym składzie zawodnik. Proszę was, ja wiem, że Leo to najlepszy piłkarz w historii footballu, ale zacznijcie dostrzegać to, że on już nie daje tyle swojej drużynie, ile każdy chce żeby dawał. Cały środek PSG był lepszy, cała ofensywa była lepsza. Defensywa? Uważam, że również każdy z nich był lepszy od Leo. Jedynie bramkarz mógł być dzisiaj gorszy, bo od niego się zaczęło, ale nikt oprócz niego. Messi nie dawał dzisiaj drużynie absolutnie nic, a wystarczyło być na boisku.
0
@Sau_Ron Ty widziałeś co wyprawiał Marquinhos?
Jakie dziury zostawiali boczni obrońcy PSG?
Lepszy Środek?
Veratti tylko grał reszta to był dramat.
Ofensywa?
Mbappe tak,Neymar miał stratę za stratą.
Messi szczególnie w pierwszej połowie ciągnął ofensywę i do momentu bramki Mbappe był drugim najlepszym zawodnikiem w PSG. Kreował i dryblował.
Nawet wrócił do defensywy skasował gościa po czym minął rywala i zagrał dobrą piłkę do przodu.