La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 857 Culés

4

Brawo Real! Tak, nie sądziłem, że jako fan Barcy kiedykolwiek to powiem, ale mega mnie cieszy ich zwycięstwo nad Francuzami. PSG jest rakiem na futbolu, a Real - choć bardzo ich nie lubię - jednak mają jakieś wartości. Dla kogoś jak ja, kto pokochał romantyczny futbol, znaczy to o wiele więcej, niż rywalizacja Real-Barca. Niechęć do katarskiego PSG wykracza poza jakiekolwiek ramy.

A zachowanie Leonardo i Al Khelaifiego tylko pokazuje zepsucie tych ludzi. Nie potrafią z godnością przegrać, tylko grożą śmiercią i atakują sędziów. Oby nigdy nie wygrali LM.

I zanim zaczniecie pisać, że "prawdziwy kibic Barcy nigdy nie kibicuje Realowi" - rozumiem, że niektórzy tak mogą mieć i spoko. Ja nie mam wątpliwości co do swojej lojalności względem katalońskich barw, ale nie mam też wątpliwości, że jakiekolwiek wartości drużyny warte są dla mnie więcej, niż ich brak.

0

@PJ777 Prześcieradła, które wygrywały LM po golach z dwumetrowego spalonego i zaczęły wariactwo z kwotami transferowymi nie są rakiem futbolu xD

0

@AlexDark00 no a my odrobiliśmy 4-0 z p$g, gdzie karnego na suarezie nie było (moim zdaniem) a mascherano sam się po meczu przyznał, że faulował zawodnika p$g we własnym polu karnym (chyba di marię). oczywiście to nie to samo co wygranie LM, ale nie nazwałbym mimo wszystko realu "rakiem futbolu", w przeciwieństwie do p$g

0

@MrPGG A ja bym nazwał. Gole z 2 metrowych spalonych, mecze jak te z Bayernem, brak kartek dla casmiro i właśnie to co zarzuca się psg czyli rozwalanie rynku. Transfery Ronaldo, czy Balea bardzo się do tego przyczyniły. Oczywiście było tego duuuużo więcej i nie chce mi się tego wymieniać.

1

@AlexDark00 Mhm, a Chelsea-Barcelona, to co? Wg Twojej analogii też jesteśmy rakiem na futbolu. Ale jednak tak nas nikt nie nazwie, podobnie jak Realu, bo zwycięstwa po błędach sędziowskich to inny kaliber niż katarsko napompowany klub.

0

@PJ777 Zwycięstwa po błędach sędziów ok. Zdarzają się, ale na pewno nie tyle, żeby wydrukować 2 LM. W dwumeczu z Chelsea arbiter mylił się w obie strony.

konto usunięte

0

@AlexDark00 W meczu Real - Bayern też były błędy w obie strony.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?