- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2748 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2748 Culés
8
PSG klasycznie dało wiadomo czego i zrobili kupę metr przed kiblem. Przez 3/4 dwumeczu byli lepsi i takie są fakty. Gdyby tam zamiast PSG było City, czy Liverpool, które grają zajebiscie i w obronie i w ataku, albo Bayern, który włączy wyższy bieg i robi się z nich walec to Real wczoraj o 23 pożegnałby się z Ligą Mistrzów.
Nie, nie ujmuję nic wygranej Królewskim, bo to ze Dollarumma podarował prezent klubowi z Madrytu to tylko chyba Barcelona z Dembele by tego nie wykorzystali, a RM gratuluje wygranej.
Klub, który nie popełnia takich błędów i wie co ma grać nie pozwoliłby Realowi na strzelenie bramki. W 1 meczu RM nie istniał, w drugim obudzili się na dobrą sprawę po 60 minucie jak PSG narobiło w gacie, a niektórzy tutaj grają wielce obiektywnych jaki ten Real jest mocny, czy niektórzy kibice Realu już orgazmu dostają gdzie jeszcze kilka dni temu krytykowali pół składu z Ancelottim na czele za zajeżdżanie drużyny.
1
@DaPidejpi Tylko LFC prawie dało dupy z słabym Interem, kto wie co by było gdyby nie głupota Sancheza.
1
@takisobiektos tylko zobacz jak Liverpool na ogół wyglada w tym sezonie, a jak PSG. Po Paryzanach już wcześniej było widać, ze są średni, ale nic dziwnego jak za ich sterami jest Pochettino
2
@DaPidejpi Dokładnie. PSG przez 3/4 tego dwumeczu kontrolowało przebieg. Zesrali się, Real to wykorzystał i tyle. Nie ma co ich gloryfikować jakby to było partidazo na poziomie Barcy Guardioli, albo Bayernu Flicka, bo nie było nawet blisko.
Nie zgodzę się jednak, że Real nie ma żadnych szans w następnej rundzie z takim Liverpoolem, czy Bayernem. Oni równie dobrze mogą przejść oba te zespoły, co odpaść z takim Ajaxem, czy nudnym Juve. Dlatego wolałem, żeby wczoraj odpadli.