La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 791 Culés

konto usunięte

2

Liverpool wygrywa Ligę Mistrzów i Salah po sezonie odchodzi do Barcy. Staje się jedną z największych legend The Reds wygrywając po 30 latach Premier League dla tego klubu, dwa razy Champions League, kilka innych trofeów i zostając po raz 3 królem strzelców ligi angielskiej. Zostaje mu rok kontraktu i postanawia przejść do Blaugrany chcąc spróbować swoich sił jeszcze w sile wieku (Momo fajnie się prowadzi, widać po sylwetce) w innej lidze i zapisać się na kartach historii klubu ze stolicy Katalonii.
Taki scenariusz biorę w ciemno. Salah na pewno byłby bardzo dużym wzmocnieniem i to na conajmniej 3 lata.

konto usunięte

2

@DaPidejpi Przy okazji zaliczyłby trzecią silną ligę, bo przed Premier League też błyszczał w Serie A.

konto usunięte

3

@P33ck dokładnie tak. Z Liverpoolem wygrał już wszystko, w tym sezonie ma szanse na wygranie wielkich trofeów jeszcze przez co mocniej zapisałby się na kartach historii tego klubu wiec to byłaby tez idealna okazja na spróbowanie sił w Lidze Hiszpańskiej

1

@DaPidejpi ładna historia
Tylko wolałbym żeby nie wygrał pl i angielskiej ;D

konto usunięte

2

@kryhaa No ja tez wolałbym, żeby UCL i PL wygrała Chelsea, ale w lidze są małe szanse wiec jak już to mógłby Liverpool wygrać gdyby Salah miał odejść :D

konto usunięte

0

@DaPidejpi do czego by to doszlo, ze musiałbym trzymać kciuki za Barcelone.

Cóż za historia

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?