La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1323 Culés

1

Zobaczcie na takie Chiny, oni już wiedzieli w tamtym roku...Nie dość, że konsumują olbrzymie zasoby, to jeszcze robią olbrzymie zapasy wielu surowców i towarów, ciekawe po co? Szykują się do wojny z USA i sojusznikami pewnie...

https://businessinsider.com.pl/gospodarka/chiny-masowo-wykupuja-zboza-maja-juz-polowe-swiatowych-zapasow/gbkys6l

5

@Kamilos84 Mając większościowy zapas maja monopol i sterują cenę. Nie musi to być oznaka wojny, po co im wojna? Gospodarczo za rok będą najwięksi, właśnie wojna dla nich teraz to zło.

0

@tbas Stany na pewno nie pozwolą im na dominację, na pewno będą chciały zmienić równowagę sił nawet militarnie niestety.
Natomiast z ich punktu oczywiście nie potrzebują wojny, ale zdają sobie sprawy z nieuchronnej sytuacji

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?