La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1496 Culés

0

Ale teraz to już na bank wróci do nas Neymar ;>

5

@Coutinho007 Oby wrócił Leo, na warunkach takich jak Alves. :))

0

@Coutinho007 można się śmiać a gość z miejsca byłby naszym najlepszym napastnikiem… 3 klasy wyżej niż wszyscy pozostali razem wzięci.

1

@Maciek069 że Neymar?? XD on już jest wrakiem.

0

@Maciek069 Przecież to już wypalony Brazol po 30tce, który zalicza zjazd do bazy jak większość Brów w jego wieku.

1

@Lionel_Messi10 Do Leo mam sentyment i gdyby wrócił grając za 6mln spoko, ale Neymar z daleka niech się trzyma od Barcy. On już sam wybrał swoją kariere w PSG, obecnie to Wypalony Brazol po 30tce przez którego zaczął się syf w klubie od 2017 roku i trafili tu Coutinho i Dembele czy Griezmann na dokładke oblał klub gęstym moczem niech se idzie do MLS albo wróci do Brazyli.

1

@Coutinho007 Dokładnie, pięknie to ująłeś. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?