La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1553 Culés

5

Dembele rozegrał dla Barcelony 136 meczów. Strzelił 32 bramki i zaliczył 26 asyst. W 4,5 sezonu. XD niektórzy powinni się obudzić, ten chłopak miał już swoją szansę, teraz niech idzie tam gdzie spełnią jego chore wymagania finansowe. Dla porównania Neymar: 186 meczów, 105 bramek i 76 asyst. Wiem, że nie ta skala talentu ale zwyczajnie Dembele w Barcy się nie sprawdził i nie ma sensu czekać aż odpali na dłuższy okres, bo prędzej się połamie.

3

@clyde Jeśli do końca sezonu będzie prezentował taką formę i nie złapie kontuzji, to kto wie..

2

@clyde i gdzie ten Neymar jest teraz? Rany jako on obecnie jest cienki :)

8

@Gaucho obecnie tak, ale w wieku naszego Dembele był top3 piłkarzy na świecie, a Bombel nawet w topce Barcy nie jest.

0

@clyde zgadza się. Dembele ma po prostu pijawki za agentów i do tej pory zryty beret.

4

@clyde Bombel jakby zmądrzał i faktycznie ze zdrowiem byłoby lepiej to olałbym Hochlanda i skupił się na uzupełnieniu obrony w najbliższym okienku. Mnie Dembele mega zaskakuje ostatnimi meczami. Zaczął myśleć, nie strzela na pałę, podaje i asystuje, tylko ten głupek agent…
Nie jestem fanem Francuza i nawet nie chciałem, żeby grał, ale gość naprawdę robi różnicę.

11

@clyde No tak się składa, że w topce ataku Barcy Bombel akurat jest.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?