La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1323 Culés

0

bardzo mądrze mówi :) tym dzieciakom teraz nic się nie chce i czekają na gotowe.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=4720702271331133&id=100001742207783

1

@Hubsao Zacna muzyczka w tle. :v

konto usunięte

4

@Hubsao Wytrzymałem minutę. Pomijam rynsztok w buzi, ale równanie z ziemią praw pracownika to dno. Ujmowanie praw dzieciakom? dno. Ja jeszcze dzieci własnych nie mam, ale jeśli będę miał, to mam nadzieję, że w wieku 17 lat będą mógł się rozwijać w tym, co je pasjonuje (za moje pieniądze) i jeśli będą chciały sobie dorobić to na normalnych warunkach, a nie tyrać dla jakiegoś cwaniaka, który ustala śmieciowe pensje, bo biedne dzieciaki i tak to wezmą.
Trzeba podnosić poziom życia i się o to upominać. Do tego młodość to najpiękniejszy czas życia i warto (jeśli ma się taką możliwość) korzystać z niego a nie zajechać swoje zdrowie fizyczne i psychiczne. Ale widzę, że kult ludzi typu Matczak i Lis - czyli zapieprzania po 16 godzin dziennie do zawału, dalej się trzyma. Pozdrawiam, 33 lata, swoje "pozapier*alałem", parafrazujac tego gościa, ale głownie przy książkach. Też się da.

0

@Hubsao jak się jest obrotnym to w internecie też są pieniądze i to lepsze niż za zbieranie truskawek na polu także byłbym ostrożny z takimi radami, ale rozumiem zamysł tylko to jest oldschool. https://zapodaj.net/images/290e94ff7baca.jpg

0

@Compadre przecież on nie mówi że trzeba zapierdalać :D tylko żeby mieć chęci i łapać się tego co się da a nie wymagać w młodym wieku nie wiadomo czego.

0

@NaFazieHitman no są :D ale on mówił tylko o ludziach co siedzą bezczynnie i narzekają :D więc nie wiem co ty sugerujesz.

2

@Hubsao no nie, właśnie dokładnie to mówi. Żeby zapierdalac za grosze i nie narzekać. Jak mi gość w liceum zaproponował w tartaku 4zl na godzinę oczywiście bez umowy to powiedziałem żeby się pierdolnął w głowę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?