La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1299 Culés

1

Ale będzie ból dupy jak Barcelona ogłosi oficjalnie tych wszystkich piłkarzy, o których się mówi że umowy są już podpisane, a do tego dojdzie jakaś gwiazda np. Salah. Już słuchać głosy, że jak to Barca kontraktuje piłkarzy mimo długów, to w lato to już w ogóle będzie ryk

0

@Mow_mi_Douglas nie będzie. Nie są to wielkie nazwiska, może się sprawdza może nie
Ból dupy to są o piłkarzy Mbappe, Salah, Haaland. Tych co podisuja to są nie wiadome raczej

konto usunięte

2

@tbas No jak nie. A nie pamiętasz już jak o Ferrana był ból dupy? xD

0

@Emhyr nie pamiętam
Czy ktoś nam go zazdrościł, raczej nie kojarzę, u nas pozytywy, ale też nie przesadzone.

1

@Mow_mi_Douglas tylko ze większość tych ludzi nie ma pojęcia o finansach a o długach Barcy przeczytali na fangolu i zgrywają ekspertów. Laporta ma w rękawie umowę od Spotify, sprzedaż praw do Barca Studios i nową umowę CVC, co według doniesień ma zasilić budżet ogromną kasą około 800 milionów euro, także nie jesteśmy już w takiej dupie jak za Bartomeu.

konto usunięte

2

@tbas A ja pamiętam. Wysryw komentarzy na fb i twitterze jak to możliwe że Barca ściąga Torresa za 55mln a niedawno nie mogła zarejestrować Alvesa.

1

@Emhyr dokładnie, mogę potwierdzić bo widziałem podobne opinie

konto usunięte

0

@Emhyr ale przecież nie było tak latwo go w budzet tego ferrana? czy się myle?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?