La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1710 Culés

1

Szkoda, że Milik nie jest 5 lat młodszy, bo wtedy byłby idealna alternatywą dla Halanda

17

@Wossi61FCB to żart prawda?

1

@Wossi61FCB nadal nie jest stary 28 lat to nie dziad, problemem są kontuzje niestety

3

@Wossi61FCB Milik to jest piłkarz, który miewa przebłyski dobrej formy. Podobnie jak Depay.

0

@Fabik87 Haland odpadł, Vlahovic w Juve, Adeyemi to bardziej skrzydłowy, Lukaku zgasł w Chelsea, Nuñez to kot w worku, a Cavani jest za stary.
Kogo byś widział w takim razie na 9? Milik rozgrywa bardzo dobry sezon, tylko tak jak wspomniał @Kinginiesta problemem są kontuzje :/ No i moim zdaniem też wiek, wolałbym by Barcelona kupiła jednak młodszego napastnika.

0

@MesQueUnClub_87 To trochę inne przypadki, Milik nie umie utrzymać stałej formy przez męczące go kontuzje. W tym sezonie Arek nie miał jak narazie poważnej kontuzji i forma cały czas idzie w górę :)

1

@Wossi61FCB Robert Lewandowski ;D

0

@Wossi61FCB wiesz co, ja się wiekiem już nie sugeruję. Mamy młody zespół a nie ma co liczyć na to że trafi do nas 20 letni napastnik i spędzi u nas 5 sezonow albo dłużej. Piłkarze nie przywiązują się do barw jak kiedyś. Neymar miał zastąpić Messiego jak ten zakończy karierę, tym czasem w klubie nie ma ani jednego ani drugiego :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?