La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1435 Culés

#Tiki-taka

Erling Håland stawia Manchesterowi City warunek w postaci klauzuli odejścia, co nie jest typowe w Premier League. [The Sun]

konto usunięte

6

Oho chyba Mino, juz mysli co po City i jaka prowizja za pare lat

0

Angielski pudelek się podłączył do zabawy widzę i tez chce zebrać trochę wejść na tej telenoweli :-D

1

Prawda jest taka, że gdziekolwiek Haaland pójdzie to Mino będzie chciał zapewnić sobie opcję "wyjścia". Biedny klub, który wyłoży za niego nieziemskie pieniądze a potem za 2-3 lata albo kosmiczna podwyżka, albo odchodzi:)
Bardzo trzymam kciuki za Pereza, chociaż od lat wiadomo że on z terrorystami (agentami w stylu Mino) nie negocjuje.

0

@JarekS Perez chce Haalanda. W Hiszpanii klauzula obowiązuje więc dajmy na to te realne 300 mln niech ma klauzulę to będzie mógł sobie iść, jak będzie chciał z realu odchodzić. Pojawi się inny napastnik na topie za te parę lat. Jestem o tym przekonany

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?