- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 875 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 875 Culés
2
Florentino Pérez poinformował Watzke, że są gotowi uaktywnić klauzulę widniejącą w kontrakcie Erlinga Haalanda
Jeśli oferty ze strony Realu i City będą takie same, to Norweg wybierze Madryt, ponieważ woli Hiszpanię. Ponadto nie chce on długoterminowej umowy, zgadza się w tym momencie na 3-letni kontrakt.
Real Madryt nie będzie się licytował z City odnośnie pensji.
[Pacojo] 1
Do Valdebebas dotarł raport medyczny na temat kontuzji Erlinga Haalanda. Jest on pozytywny. Kontuzje nie są chroniczne.
Zawodnik musi zdecydować przed końcem kwietnia. Manchester City oferuje mu prawie 600 tysięcy euro tygodniowo, co daje około 30 mln euro rocznie, kwota, której na pewno nie wyrówna Real Madryt.
[MARCA]
Ciekawe jak to się skończy. Skopiowane z fb
1
@VegetaPolska Tyle pytań, a tak mało odpowiedzi.
4
@VegetaPolska za dwa lata kolejne 80mln prowizji albo transfer lub odejdzie po 3 roku za free.
Walić go. Lepiej poszukać kogoś innego.
Adakemi do kupienia za 40 mln - BVB odmówiła takiej kwoty. nie chcą dać więcej jak 25-30 mln. Do tego Auba mamy jeszcze min 1 rok.
Jak była by okazja to zapolować na Raphinha.
Nowy kontrakt dla Gavi i Aroujo w lipcu.
Jak Chelsea będzie do rozkupienia to jest tam Belg do kupienia :D
0
@VegetaPolska Skończy się tak moim zdaniem, że jeśli Norweg leci na kasę, to na pewno wybierze MC, bo tam mu porządniej podsypią, a jeśli nie szmal go interesuje, to trafi do Barcelony, bo tutaj będzie absolutną gwiazdą, a Barca jest zdeterminowana do zakupu dziewiątki.