La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1043 Culés

11

No to ja się wypowiem też w kwestii rywalizacji Messiego z Ronaldo, kibicuje Barcelonie od 2005 roku gdzie Argentyńczyk i Portugalczyk pojawiali się w Europie jako największe talenty, ale największą rywalizację można było zobaczyć jak obaj Panowie byli w Lidze Hiszpańskiej, gdzie każdy siebie napędzał, gdzie jeden jak i drugi byli największymi zawodnikami swoich zespołów, ale to nie tylko napędzało ich, ale także mnie jako kibica Barçy i wielkiego fana Leo Messiego, wtedy uważam że to był najlepszy czas mojego kibicowania do którego już nigdy nie powrócę nie będę się oszukiwał, ale wracając gdy mogliśmy oglądać tych zawodników w barwach Realu jak i Barcelony to chciałem by jak najwięcej bramek dla Barcy strzelał Messi i gdy nawet Barcelona wygrywała ale pomyślałem że Messi w ogóle nie trafiał lub miał szansę by jeszcze więcej strzelić był jednak niesmak, a z Realem miałem podobnie tylko każdy mógł strzelać tylko nie Ronaldo bo znowu każdy będzie się zachwycał znowu wyprzedzi Messiego, znowu to znowu tamto ( to pokazuje jak żyłem w moim przypadku tą rywalizacją i jak bardzo kibicowałem Messiego) gdy Barça odpadała to moim wyznacznikiem nie było to że Real chce żeby nie wygrał, tylko żeby Cristiano nie wygrał bo wiadomo jak działa kryteria Złotej Piłki i byłby pewniakiem do wygrania jej, teraz kolejno gdy gdzieś Ronaldo nie odszedł tutaj do Juve tutaj do MU chce żeby odpadli jak najszybciej by nie wyprzedził Messiego w rankingu Złotej Piłki co już się nie wydarzy i jest smutek, bo to były dwie jednostki które napędzały mnie jako kibica i wiem jedno na pewno że tak wspaniałej rywalizacji nie oglądaliśmy i nie będziemy oglądać w sporcie. Najlepszych dwóch piłkarzy w historii. PS : Myślę że nie tylko ja mam takie odczucia XD

0

@Dembouz1899 Miałem tak samo. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?