La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1382 Culés

0

@Transu96 kupiłem WWE 2K22 na próbę i w sumie jest dobrze. Ostatnio grałem w 2K15 więc przeskok jest bardzo zauważalny. Przede wszystkim zmienione sterowanie, bloki, uniki. Community Creations to coś pięknego. Ale niestety z takimi serwerami ta gra jest niegrywalna jeśli chodzi o multi. Teraz zwróciłem i poszukam taniej poza Steamem.
https://zapodaj.net/images/2bee84189d9ff.png

1

@PatrychoO jest Universe i okrojony tryb GM Mode więc jak kupię to te tryby będę ogrywał

0

@PatrychoO Community Creations czyli co

0

@Transu96 ludzie robią zawodników, których nie ma w grze i można ich pobierać bezpośrednio w grze. Śmieszne, że wywalili z gry The Fienda, ale z plików już nie, więc ludzie od razu to odzyskali wraz z wejściem, titantronem itd.

0

@PatrychoO czyli jakiegoś punka czy cuś można ściągnąć

0

@Transu96 ta, na luzie. Tylko raczej samą postać, bez muzyki i titantrona. Tego nie przetestowałem akurat. Tu parę przykładów

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?