La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 776 Culés

konto usunięte

7

Nareszcie! Po 4 tygodniach pracy, od 15 :00 do 3:00,dzisiaj (póki co) ostatni dzień, a od przyszłego tygodnia "normalne 8 godz". Aż sobie teraz piwko otworzyłem i wlazłem do wanny, żeby się wymoczyć. Przez ten cały czas, po pracy spałem ze 3h i trzeba było wstawać i dzieciaki do szkoły szykować i odwozić.
W sumie jednak i tak nie mam co narzekać, bo wiem, że wielu ludzi, żeby utrzymać się w robocie ma bardziej przerąbane.
Dlatego dla Was wszystkich, którzy to przeczytacie i jesteście w podobnej sytuacji :ZDRÓWKO!
Oj, gorąca woda i alkohol, zaraz będę się czołgał do wyrka. A tam jeszcze niedaleko, pieseł i jej 4 szczeniaki. Bo dzieciaki z pola przyniosły, żeby nie zmarzły. No to pospane :/
Narka Cules i widzimy się na El Clasico. Mam nadzieję, że wcześniej odeśpię te 4 tyg :)

1

@sevs Ja jeszcze muszę się przemęczyć do 6, ale warto bo to ostatnie kilka godzin, a jutro gdy odeśpię jadę ze swoją narzeczoną na urlop do Polski na 2 tygodnie :D.
Trzymaj się, zdrówka!

konto usunięte

1

@Joe_Barbaro Dzięki, i miłego urlopu dla Was :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?