La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1130 Culés

29

Widzę, że ter Stegen postanowił ośmieszać się nie tylko na boisku. Czas już żeby ruszył w drogę.

1

@arasz1819 No tak, nie wymienił najlepszego ataku w historii, żałosne.

4

@arasz1819 Czas żeby ruszył w drogę bo do swojej 11 nie wybrał Messiego tak?

24

@Kwiatek67 nie, bo jest w beznadziejnej formie zarówno fizycznej jak i psychicznej.

konto usunięte

1

@arasz1819 O fizycznej można dyskutować, ale co wiesz o psychicznej?

0

@Persyfl nie wpisał Messiego. Wariat.

konto usunięte

1

@arasz1819 Może oceniał nie tylko jako sportowca, ale również jako człowieka. Wariat to by był, jakby Iniesty nie wpisał.

2

@Persyfl No to mógł to nazwać XI swoich ulubionych ziomów. Jeżeli to byli najlepsi pilkarze z jakimi grał to brak Messiego jest krejzolstwem. Poza tym Messi jako człowiek jest kochaniutki więc tak czy siak powinien być.

konto usunięte

0

@arasz1819 Messi jest skazańcem, za którego grzywnę zdaje się klub zapłacił, tak tylko przypomnę.
Co do listy, może to błąd w tłumaczeniu (widziałem tylko screena), a może najzwyczajniej w świecie MATS nie chciał urazić nikogo z kim będzie miał okazję jeszcze zagrać, więc dał trochę graczy z Barcy i trochę z repry? A może Niemiec zwraca uwagę na inne aspekty? A może nie ma się co doszukiwać drugiego dna, zwłaszcza jak się nie zna kontekstu.

0

@Persyfl skazańcem za kilka baniek z przed 15 lat, a nie zbrodniarzem wojennym :] tego bramkarza to też wynalazł. Mógł dać Claudio Bravo, którego zastąpienie w bramce można powiedzieć, że wypłakał. Pamiętam, że strasznie wtedy zirytował tą akcją. Nic do niego nie mam i wiele razy grał kapitalnie, ale jak odejdzie to płakał nie będę.

konto usunięte

0

@arasz1819 Ale nadal przestępcą. Teraz, o ile Mi wiadomo, nie wykorzystuje swoich gigantycznych zasięgów w kontekście wojny w Ukrainie. A z drugiej strony, pamiętasz jak Digne pomagał ofiarom po zamachu?
Bramkarza nie znam, ale ma chyba prawo do własnych opinii.

0

@Persyfl na palcach jednej ręki można policzyć ilu piłkarzy, a w zasadzie sportowców zabiera głos i to zazwyczaj narodowości wschodniej. Nie ma co się oszukiwać, im dalej na zachód tym mniejsze zainteresowanie wojną tutaj. Od szalonych decyzji ter Stegena do zbrodniarza wojennego Messiego :]

konto usunięte

0

@arasz1819 Ale może nie używajmy argumentu, że "wszyscy kradną". Dani jakoś mógł zabrać głos.
To nie była szalona decyzja. Messim też nie względy sportowe kierowały, gdy głosował w sprawie złotej piłki.

0

@Persyfl Czyli doszliśmy do tego, że ter Stegen nie kierował się względami sportowymi. I w zasadzie to od początku mniej więcej chciałem powiedzieć.

konto usunięte

0

@arasz1819 Kierował się na tyle, na ile Messi w głosowaniu na złotą piłkę.
na tę chwilę, Ja nawet nie wiem, jak dokładnie pytanie brzmiało. Najlepsi pod jakim względem?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?