La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1532 Culés

7

Dostali na łeb 4 bramki, a dziś jakieś pierd***** o czerwonej kartce, pretensje to do sędziego, a nie gorzkie żale w internecie pseudodziennikarzy jak Smokowski

0

@Joe_Pesci nazywanie smoka pseudodziennikarzem xd

0

@Patryczek1426 No przecież on na znajomościach leci cały czas. Jest bardzo przeciętnym dziennikarzem, a jego wiedza na temat piłki nożnej jest mierna.

0

@Patryczek1426 nazywam rzeczy po imieniu, płacz jak zawsze kiedy Lewy nie dostanie złotej piłki, a Real nie wygra, zapomniał już co Casemiro, Pepe czy Ramos odwalali i bez żadnych konsekwencji

4

@Joe_Pesci Czerwona czerwoną,ale po takim rozbiciu Białych te wymówki naprawdę są śmieszne.To nie było stykowe 2:1,tam było zmiażdżenie rywala,po takim blamażu powinni po prostu milczeć,a nie szukać usprawiedliwienia

1

@Luciano99 Dokładnie, tak samo było z PSG, ale 6 bramek stracić to tez trzeba potrafić

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?