- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1406 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
41 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
33 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1406 Culés
5
"Szef rosyjskiej agencji eksploracji kosmosu RosKosmos: Ukraina pracowała nad wirusem, który miałby tłumić funkcje rozrodcze u etnicznych Rosjan.
Pierwszą rzeczą „tłumiącą funkcję rozrodczą” jest twoja twarz, panie Rogozin!"
O ja. Co oni tam biorą XD
https://mobile.twitter.com/olex_scherba/status/1505818594982178817
@tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323
2
@Kgorecki2500 ja to się zastanawiam, czy oni naprawdę mają tak wyprane mózgi, czy tak usilnie wierzą w to wszystko, czy się po prostu boją.
2
@Kgorecki2500 Ruskie nagrali się w ME i myślą, że są Kroganami. xD Byleby nie postanowili tylko rozpieprzyć własnej planety. :v
0
@Kgorecki2500
A skąd Ukraińcy wiedzą takie rzeczy?...bo coś wątpliwe jest żeby powiedzieć publicznie taką durnotę xd
Tak jak z tym całym szpiegostwem europejskim na Putana.
Wątpię żeby były agent KGB dał się tak łatwo podejść, że jego plany są transmitowane w pewnym sensie na cały świat.
0
@araevik127 Ale to powiedział Rosjanin.
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@araevik127 Ten Olexander napisał to co prawdopodobnie publicznie powiedział ten Rosjanin z RosKosmosu.
0
@Kgorecki2500
Wiem, ale skąd wiadomo, że ktoś(ten Rogozin) na pewno dopuścił się tego, żeby powiedzieć taką głupotę publicznie..?
Zwłaszcza kiedy wszystko dzisiaj polega na przedstawianiu publicznie...
0
@Kgorecki2500
Ja mam wrażenie, że tu może chodzić o coś innego niż tylko zdobycie terytorium itd..
Po cholere Rosji tyle terytorium.
Ktoś powie, że może to akcja przeciw Unii i Stanom, albo jakieś podboje Putina...to niewiarygodne jest...
To byłoby głupie bardzo.
Przecież oni i tak mają te wszystkie byle republiki radzieckiej w garści.
Jedna Ukraina się postanowiła zbuntować ?
Chrobre chochoły ruszyły na niedźwiedzia z widłami ?
Nie wierzę w coś takiego...