- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1946 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
146
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1946 Culés
7
Mass Effect 3 Ukończone, a co za tym idzie cała trylogia. Tak jak już tu pisałem, grałem w tę grę lata temu, ale nie mogłem odmówić sobie zagrania w remaster.
Na pewno nie żałuje, bo to piękna gra, piękna historia i piękna przygoda, zdecydowanie najlepsza gra w jaką grałem. Historia i jej realizacja (jej złożoność) to coś epickiego.
Fajnie, że przy okazji remastera miałem okazję zagrać w dodatki w jakie okazji grać nie nie miałem za pierwszym razem po premierze gry.
Szkoda tylko, że w remasterze nie znalazł się tryb sieciowy, bo ja akurat byłem jego fanem i lubiłem pograć online.
Zakończenie? EPICKIE! Szkoda, że nie powstały kolejne części, bo historia miała nadal potencjał. Wiem jest Andromeda, ale to podobno coś zupełnie innego, a ja jeszcze nie grałem, ale na pewno zagram. Chodzą słuchy o ekranizacji i bardzo dobrze, bo to jedna z niewielu historii, która jest 1:1 samograjem gotowym do przeniesienia na srebrny ekran.
Kto nie grał to gorąco zachęcam :) @clyde @macio_944 @Kgorecki2500 @Janas11224 @Jakchcesz @Objectivo
1
@IronSanHybrid Imo zakończenie trylogii to jedyny słaby punkt w tej pięknej przygodzie, sprowadzenie wszystkich decyzji gracza do wybrania sobie jednego z kilku kolorków. :|
0
@marcin62 No wałśnie dla mnie to jest super sprawa, Shepard tyle przeszedł i tak jak było powiedziane dodał wiele zmiennych, że zasłużył na wybór.
1
@IronSanHybrid Ja jednak preferuje zakończenia na które mamy realnie wpływ w grze. Dużo zacniej wyglądałoby to gdybyśmy takie a takie zakończenie dostali poprzez podjęcie takich a takich decyzji. Imo spłycili trochę temat
0
@IronSanHybrid Tak, tylko to zmniejszało wagę wyborów na przestrzeni 3 gier. Końcówka słaba i większość graczy na nią narzeka - po prostu nie trzymała wysokiego poziomu całych 3 gier.
0
@marcin62 @LambiPL a ja tam nie narzekam i mega mi się to spodobało. Te wybory poprzednie to największy wpływ miały na mnie i na to jaką podjąłem decyzje. Dobrze, że nie było gotowca.
0
@IronSanHybrid No, zamiast gotowca były 3 gotowce. Wolałbym takiego, który by pokazywał zmiany w świecie, ważne decyzje, które na coś wpływały. Bo tak to możesz wymazać poprzednie gry i tyle, zagrać tylko w 3 część
1
@LambiPL xD No właśnie te podjęte decyzje wpływały na Ciebie jako na gracza na ich podstawie dokonałeś wyboru (widziałeś jakie skutki przynosiły podjęte wcześniej decyzje) teraz mogłeś coś zmodyfikować na podstawie doświadczeń (wyciągając wnioski) lub trzymać się swoich przekonań. Wymazanie 2 poprzednich części pozbawiłoby Cię doświadczeń na podstawie których dokonałeś wyboru. Nie maiłbyś pełnego obrazu. Dla mnie zakończenie i pomysł 10/10.
0
@IronSanHybrid ale wiesz że te same zakończenia miałeś grając w samą 3 część?
1
@IronSanHybrid ja właśnie ogrywam 3 cześć, ale strasznie mało czasu i idzie mi jak krew z nosa
0
@IronSanHybrid mi też zakończenie się podobało, chciałabym nową grę w Shepardem :(
0
@IronSanHybrid Wpłynęły tak, że zakończenie pokazało że niewiele to wszystko znaczyło xD ot - w zależności od decyzji mogłeś mieć trochę mniej lub więcej punktów potrzebnych do danego zakończenia
0
@LambiPL Tak, ale to TY gracz byłeś najważniejszy. Podjęcie przez Ciebie decyzji na podstawie samej 3-ki byłoby nie pełne, bo nie masz obrazu całości.
0
@marcin62 No jak dla mnie to znaczyło bardzo dużo.