- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1308 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1308 Culés
2
Materiał dlaczego w nowym "Wiedzminie" głównym bohaterem prawdopodobnie NIE BĘDZIE Ciri:
@Objectivo @IronSanHybrid @macio_944 @Jakchcesz
1
@Kgorecki2500 No Ciri według mnie byłaby zbyt OP. Mestem ciekaw jak to rozwiążą bo możliwości mają ogromne do jakichś nowych wątków.
1
@Kgorecki2500
Coś mi się tu nie klei, każdy Wiedźmin oferował coś innego - szczególnie w mechanice walki. Wątpię żeby Redzi mieli się ograniczać w zmianach bo gracze przywykli do czegoś innego. To jednak nie jest Ubisoft który oferuje praktycznie to samo doświadczenie przez kilka(naście) gier. :|
A w zależności od zakończenia (nie wiem jakie Redzi zakończenie wybiorą za kanoniczne) Ciri idzie na szlak, czyli zostaje Wiedzminka pomimo braku pełnoprawnego szkolenia. Ot, nazwa w 'nowej sadze' nie musi być dosłowna a symboliczna.
Pieron wie co tam Redzi kombinują, ale spokojnie Ciri jako protagonistka wybroniłaby się, odpowiedni balans systemu walki, ciekawą historie z jej skakaniem przez światy również da się napisać, a w samej growej sadze nie ma jej tak naprawdę za dużo pomimo, że wszystko sprowadza się do niej.
W 1 zastępuje ja Alvin w 2 nawet nie wiem czy była wspomniana i 3 dopiero wprowadza jej postać na poważnie.
0
@marcin62 Chyba nie z imienia ale pojawia się jako ta postać która przenosi Geralta i yennefer na wyspę jabłoni po pogromie w Rivi.
No ja tam jednak wolałbym grać takim 100% wiedzminem. Poza tym Ciri jeat zbyt OP. Musieliby albo ją jakoś sztucznie osłabić albo sztucznie podwyższyć poziom przeciwnikom. Jak dla mnie fajnie byłoby zobaczyć wariant: Wiedzmin szkoły rysia który spotyka Ciri na szlaku.
1
@Kgorecki2500 IMO wprowadzenie nowej postaci to jedyne rozsądne rozwiązanie. Szkoła rysia brzmi spoko, i fajnie będzie zobaczyć, co wymyślą, gdy nie będą zbytnio ograniczeni materiałem źródłowym.