La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1567 Culés

konto usunięte

0

Czy ktoś jeszcze po dzisiejszym rozdziale One Pieca ma wątpliwości czy Oda jest najlepszym twórcą w historii mang? Istny geniusz, który podjął się bawienia w rysunki przez strach przed uczciwą robotą. Pomyśleć, że historia miała się zakończyć w zaplanowanych 100 rozdziałach i pozostałe 950 było wymyślone na szybko przez gigantyczny sukces...

konto usunięte

1

@Khajio Tite Kubo i zamykam, elooooo.

1

@TheNekro94 Fajny jest Bleach, ale w One Piece jest ten pierwiastek magii, który przychodzi zawsze w odpowiednim momencie.

konto usunięte

4

@TheNekro94 otwieram

Mangi to się nadają do tarcia chrzanu

Zamykam

konto usunięte

0

@Khajio Nwm jak dla mnie Isayama to największy geniusz, który stworzył najgenialniejsze AoT, One Piece mi się nie podoba i jest conajwyżej średnie, a długość mnie już wgl dobija.

konto usunięte

1

@TheNekro94 Kubo fajnie wykorzystał motywy z książek Friedricha Nietzsche, ale to dotyczyło tylko dwóch postaci, Ichigo i Aizena. Poza tym brakowało temu głębi. Oda wręcz gwałci całą resztę stawki sposobem narracji i smaczkami. Tam nawet numer rozdziału użyty 236 rozdziałów wcześniej ma znaczenie.

konto usunięte

0

@Zielu2001 Isayama też dobry, ale Oda nie ma rywalizacji. Problem w tym, że AOT był przeznaczony praktycznie dla każdego przez styl postaci i kreski, One Piece ma tendencje odwrotną. No i nie łączmy mangi z anime, bo ekranizacja zawsze jest lepsza lub gorsza, nigdy nie potrafi oddać wszystkich szczegółów.

konto usunięte

0

@skubi99 Nawet nie to. W One Piece możesz stworzyć 2137 różnych teorii i każda ma sens. Tak jak dzisiaj nadchodzi plot twist najważniejszy być może w historii i też ma sens, jeżeli oglądałeś każdy rysunek przez kilka sekund dokładnie i zadawałeś sobie pytania na koniec. Nie chce spoilerować, ale dwa rozdziały temu Oda na twarzy Luffiego napisał co się stanie, 100 rozdziałów temu był rozdział o nazwie "Smile". Tam nigdy nic nie umiera raz użyte. Pewnie nawet już teoria o Czarnobrodym jakaś jest prawdziwa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?