- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1567 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
DiSBlaDE
3
@macio_944 @PatrychoO @maroon @agaFCB @Spider_Man @PIWOSZ89 Co jest z Wami?! Jesteście w wieku... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1567 Culés
0
Czy ktoś jeszcze po dzisiejszym rozdziale One Pieca ma wątpliwości czy Oda jest najlepszym twórcą w historii mang? Istny geniusz, który podjął się bawienia w rysunki przez strach przed uczciwą robotą. Pomyśleć, że historia miała się zakończyć w zaplanowanych 100 rozdziałach i pozostałe 950 było wymyślone na szybko przez gigantyczny sukces...
1
@Khajio Tite Kubo i zamykam, elooooo.
1
@TheNekro94 Fajny jest Bleach, ale w One Piece jest ten pierwiastek magii, który przychodzi zawsze w odpowiednim momencie.
4
@TheNekro94 otwieram
Mangi to się nadają do tarcia chrzanu
Zamykam
0
@Khajio Nwm jak dla mnie Isayama to największy geniusz, który stworzył najgenialniejsze AoT, One Piece mi się nie podoba i jest conajwyżej średnie, a długość mnie już wgl dobija.
1
@TheNekro94 Kubo fajnie wykorzystał motywy z książek Friedricha Nietzsche, ale to dotyczyło tylko dwóch postaci, Ichigo i Aizena. Poza tym brakowało temu głębi. Oda wręcz gwałci całą resztę stawki sposobem narracji i smaczkami. Tam nawet numer rozdziału użyty 236 rozdziałów wcześniej ma znaczenie.
0
@Zielu2001 Isayama też dobry, ale Oda nie ma rywalizacji. Problem w tym, że AOT był przeznaczony praktycznie dla każdego przez styl postaci i kreski, One Piece ma tendencje odwrotną. No i nie łączmy mangi z anime, bo ekranizacja zawsze jest lepsza lub gorsza, nigdy nie potrafi oddać wszystkich szczegółów.
0
@skubi99 Nawet nie to. W One Piece możesz stworzyć 2137 różnych teorii i każda ma sens. Tak jak dzisiaj nadchodzi plot twist najważniejszy być może w historii i też ma sens, jeżeli oglądałeś każdy rysunek przez kilka sekund dokładnie i zadawałeś sobie pytania na koniec. Nie chce spoilerować, ale dwa rozdziały temu Oda na twarzy Luffiego napisał co się stanie, 100 rozdziałów temu był rozdział o nazwie "Smile". Tam nigdy nic nie umiera raz użyte. Pewnie nawet już teoria o Czarnobrodym jakaś jest prawdziwa.