La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1009 Culés

5

Uważam osobiście że Leo dałby Barcelonie bardzo dużo dobrego, przecież taki zawodnik właśnie przydałby się w Barcelonie który ma taki styl, a Xavi jest tak profesjonalny że wkomponował by go doskonale w zespół, naprawdę dziwią mnie komentarze że nie chcą powrotu bo znowu będzie na Leo, to zależne od trenera, wcześniej za czasów Guardioli był największą gwiazdą ale cała gra opierała się na drużynie, a osobiście uważam że Leo jeszcze wróci jako zawodnik Barçy, bo sam podkreślał że chce mieć tyle treofum co Dani Alves i jest głodny trofeów, a nie wydaje mi się żeby w PSG zagrał więcej niż jeszcze jeden sezon, ale to moje zdanie.

5

@Dembouz1899 musiałby nie słuchać że jest królem czy najlepszych pilkarzem.Wz8ąć trenera od przygotowania fizycznego u zapierdalać.Przestać grać 90 mon tylko 60 na dużej intensywności i nie co 3 dni wtedy miałoby to ręce i nogi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?