La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1285 Culés

2

Ja ostrzyłem sobie zęby na dwie walki. Mianowicie Polak vs Ferrari i Popek vs Parke. W pierwszej "walce" chłopaki zaprezentowali mnóstwo niecelnych ciosów i ogólnie ta walka była żenująca a w drugiej zobaczyłem jak Popuś łamie sobie rękę czy tam palec na plecach Parke. Kibice i zasiadający przed monitorami też zapewne liczyli, że walki będą w miarę przyzwoite a dostali co najwyżej shit, którego niestety już się nie odzobaczy. Współczuję tym którzy kupili bilety i wykupili PPV, bo zapewne nie takich pojedynków spodziewali się po obu zestawach.

2

@Piotr,1985 Serio jeszcze ktoś liczył na dobrą walkę Polak vs Ferrari?
To 2 największe farmazony tej federacji,ich słowa są nic nie warte,to dwa dzbany,które mają szczęście,że Fame ich wypromowało

0

@Piotr,1985 ferrari z polakiem zabiła zmiana formuły, a popuś po prostu kontuzja, pech

0

@Luciano99 to fakt. Sam podchodzę do ich tej śmiesznej "dramy" z dużym dystansem, ale gdzieś tam liczyłem na to, że coś pokażą w ringu tak tych ich konferencjach. Oni są największym farmazonem w tej gali, ale ktoś musi robić "dymy", bo bez dymów ta pseudo gala by się nie sprzedawała.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?