- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1341 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
74 odpowiedzi
draxidox
17
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1341 Culés
15
Zagorzałym fanem Fame zbytnio nie jestem i uważam, że to była jedna z najgorszych gal ze wszystkich.
Hejter wkładający palcem do oczu i przerwanie walki, mimo że Takefun chciał dalej walczyć. Nie mi oceniać czy zrobił to specjalnie, ale kto pcha wyprostowane palce na twarz przeciwnika... dziwne.
Ferrari vs Polak, pierwsza konferencja, dymy TOP, a potem co raz gorzej. Ta walka nie powinna się odbyć.
Popek vs Norman. No rozumiem wypadek losowy, kontuzja... ale jakiś taki mocny niesmak.
Na miejscu Nitro byłoby mi wstyd. Nie dojechał kondycyjnie na własne życzenie, mógł naprawdę odstawić te fajki, albo mocno ograniczyć na czas walki. Poza tym, żeby żaden z nich nie potrafił po tylu miesiącach przygotowań wyprowadzić normalnego prostego, po prostu zwykłego prostego. Co oni robili na tych treningach?
Gimber vs Tromba main event na 14... serio? Zasięgowo niby okej, ale totalnie nie jara mnie to zestawienie.
Jedyne co się cieszę, to z Pasuta. Gratulację, że wygrał samochód. Należało się.
17
@Danny Gaucho z plusów gali można wymienić ból dupy polaka
0
@Transu96 No ten to już w ogóle odleciał. Na Orlenie byłby królem, tam też się wygrywa punktami.
0
@Danny Gaucho Przecież to nie jest kwestia samych fajek. Masz wielu sportowców, którzy jarają, a później wychodzą na zawody.
1
@BartqRKO No właśnie, sportowców. Nitro nim nie jest :)
1
@Danny Gaucho Jedyne co zrozumiałem z tego posta to Popek, Twoje zdrowie.
0
@Danny Gaucho No dlatego samo odstawienie fajek nic by nie dało. On od lat prowadzi taki styl życia jaki prowadzi i nie zmienisz tego w kilka tygodni. Może jakby przez rok się przyłożył, to jakoś kondycyjnie by wyglądał.
2
@JimMorrisonFCB Dobrze, że nie Czopek :]
@PatrychoO Od października czy listopada wiedział o walce. To nie tygodnie, tylko miesiące.
1
@Danny Gaucho To wciąż mało, żeby jakkolwiek dobrze zaprezentować się w walce. On też chyba nie miał na to parcia, bo mówił że zależy mu na kasie.
Zakładam że mnie chciałeś oznaczyć :d