La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1236 Culés

0

Czy Popek jest aż tak słaby, że zamiast walczyć z kimś ze swojej kategorii wagowej, to dają mu zawodnika o jakieś 2-3 kategorie niższą?

konto usunięte

0

@Pawlak1992 i tak przegrywa XD

16

@Pawlak1992 Po pierwsze to Norman chciał z nim walczyć, a po drugie Parke to zawodowiec, były zawodnik UFC, ale chyba nie ma to znaczenia ^ ^

0

@Pawlak1992 I temu Parke był faworytem. :|

1

@Danny Gaucho Trochę to słabe wytłumaczenie, że Norman chciał z nim walczyć. Ja nie trenuję walk, więc gdyby na przykład małe dziecko chciało ze mną walczyć (nawet jeśli trenuje), to powinienem być dumny z przyjęcia takiego wyzwania?

0

@marcin62 To oznaka tego, że Popek jest słaby, skoro zawodnik o 30 kilogramów lżejszy był faworytem, nawet jeśli ma większe doświadczenie.

3

@Pawlak1992 "Ja nie trenuję walk, więc gdyby na przykład małe dziecko chciało ze mną walczyć (nawet jeśli trenuje)"

Przecież Popek trenował, o czym Ty mówisz? ^ ^

"To oznaka tego, że Popek jest słaby, skoro zawodnik o 30 kilogramów lżejszy był faworytem, nawet jeśli ma większe doświadczenie. "

Faworytem był dlatego, bo jest pieprzonym zawodowcem. Tak, a gdyby Popek nie przyjął walki, to byłoby gadanie, że obsrał się 30 kg lżejszego przeciwnika :=]

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?