La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1675 Culés

konto usunięte

0

Pytanie do osób mieszkających w Warszawie. Jak wam się żyje obecnie w stolicy? Odczuwacie już napływ największej liczby uchodźców właśnie do stolicy?

0

@Kurkmen Czy ja wiem.. najbardziej to widać na dworach w Warszawie (dw.Centralny i Wschodni i może jeszcze trochę dw.Zachodni)

0

@Kurkmen ja osobiście widze dużo więcej osób w sklepach, siłowniach czy klubach :) tak to bez zmian większych.

konto usunięte

0

@tomek8756 czyli poza głównym punktami komunikacyjnymi jest na ten moment praktycznie bez zmian? No to jak tak to dobrze.

konto usunięte

0

@Hubsao to dobrze, czy źle? Chodzi o dużą większą liczbę osób.

konto usunięte

1

@Kurkmen Widuję ich sporo, ale w zasadzie zupełnie nie odczuwam ich obecności. Kolejek w sklepach, do których chodzę nie ma większych niż do tej pory, na chodnikach też nie jest jakoś tłoczniej. W sumie bez różnicy.

1

@Kurkmen dość męczące jak jesteś po pracy i np musisz stać dużo dłużej w kolejce. ale nie ma co narzekać.

1

@Kurkmen Na razie nie odczuwam dużych zmian,ale czas pokaże to się rozwinie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?