La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 925 Culés

4

Z tą Ukrainą i solidarnością z nimi to różnie się może potoczyć. Już pojawiają się głosy, że politycy ukraińscy są odklejeni i stawiają nierealne żądania typu zamknięcie nieba nad Ukrainą czy wysłania przez NATO sprzętu wojskowego. No i zarzuty, że zachód nic nie robi, żeby im pomóc. Jeśli to będzie konflikt ciągnący się miesiącami, to ruscy całkowicie zniszczą ten kraj i wtedy na zachód może ruszyć nie 2 miliony, ale 20 milionów osób.

Pomijam skutki tego konfliktu dla gospodarki światowej, w tym Polski- inflacja, problemy z dostawami paliw, zboża itp. Ten konflikt to tykająca bomba, a najgorsze może być przed nami.

4

@Przemek2323 nie strasz tylko , ciesz sie zyciem zaproś kobiete do kina

7

@gumaz Chowanie sie pod poduszka nie sprawi, ze problem zniknie.

2

@Przemek2323 Szkoda, że Amerykanie nie chcą docisnąć chwiejącego się kolosa. Mamy szansę na rozpad rosyjskiego projektu imperialnego, a tak i Ukraina się wykrwawi i może przetrwa też rosyjski niedźwiedź, chociaż będzie ciężko ranny. Ciekawe będzie to lato.

1

@aleksandrowielki
Żeby Ukraina mogła wygrać tę wojnę militarnie, ale tak na pełną skale to by musieli dostać ciężki sprzęt, a tego nikt im nie wyśle. Więc może i niepodległość obronią, ale pewnie koszem części terytoriów.

0

@JoeBlack a ciężki sprzęt pójdzie na Ukrainę tylko wtedy, kiedy Stany zdecydują się na taki krok. Nikt sam, nawet z tym "zielonym światłem" Blinkena nie zdecyduje się tego zrobić. A szkoda, myślę, że w obecnej sytuacji można Rosjan bardziej naciskać.

2

@Przemek2323 odklejony od wszystkich to jest Kaczyński który uprawia politykę wewnętrzną kosztem zewnętrznej.Efekty są opłakane.Mamy zablokowane miliardy z ue płacimy jadę pół miliona euro dziennie i mijają miesiące i dalej tego nie naprawią.Przegrywamy głosowania 1:27.Zaskakujemy Nato z Migami zamiast załatwić wszystko po cichu uzgadniając z usa.Palimy temat migów.Jedziemy robić sobie do kijowa robić na wybory zdjęcia i Kaczyński przedstawia propozycje której nie rozumie zeleński.Naraża wszystkich na 3 wojnę światową i na urządzenie strzelny z własnego terytorium ruskich.
Celem tych propozycji są wybory czyli polityka wewnętrzna Kaczyńskiego kosztem polityki zagranicznej.Akutki są takie że wychodzi na to że Kaczyński z morawieckim są odklejeni od nato,ue po też hą atakują a sami swojego nie robią jak kasa zabrana oligarchów czy relokacja uchodzców do małych miast czy jak widać niw współpracują z Ukrainą nue uzgadniając wspólnie takiej wypowiedzi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?